سوالات متداول

رمز عبور (گذرواژه) خود را فراموش کرده‌ام. چگونه به حساب خود وارد شوم؟

با مراجعه به صفحه ورود/ عضویت، گزینه گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟ را بزنید. سپس با وارد کردن آدرس ایمیل خود، یک ایمیل برای بازنشانی گذرواژه دریافت خواهید کرد. روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا گذرواژه جدید خود را دریافت کنید. در صورت عدم دریافت ایمیل، پوشه اسپم ایمیل خود را چک کنید. در این صورت قبل از کلیک بر روی لینک، لازم است گزینه Not Spam را انتخاب کنید.

من قبلا در آبان مگ ثبت نام کرده بودم، ولی ایمیلی که با آن ثبت نام کردم را فراموش کرده‌ام.

ایمیلی که با آن ثبت نام می‌کنید، برای پیگیری‌های بعدی بسیار مهم است. اگر آدرس اشتباه وارد کرده‌اید، از طریق فرم صفحه تماس با ما، شماره موبایل و ایمیل صحیح خود را وارد کنید و مشکل خود را توضیح دهید. در صورتی که شماره موبایل شما در بانک اطلاعات خرید ما باشد، بعد از یک روز کاری ما ایمیل شما را تصحیح کرده و به شما اطلاع خواهیم داد.

چگونه نتیجه آزمونی که قبلا در آبان مگ انجام دادم را ببینم؟

آزمون‌ها در آبان مگ دو گونه هستند. بعضی تصویری و بعضی غیرتصویری هستند. آزمون‌های تشخیص آی کیو، تصویری و سایر آزمون‌ها (روان‌شناسی) غیر تصویری هستند. شما ابتدا باید به پروفایل کاربری خود وارد شوید و سپس می‌توانید با کلیک بر روی نتایج آزمون تصویری یا غیر تصویری، همه نتایج سابق خود را ملاحظه فرمایید.

آیا می‌توان از طریق کارت به کارت خرید را انجام داد؟

متاسفانه این امکان در آبان مگ فراهم نیست. ولی شما می‌توانید به راحتی خرید اینترنتی را انجام دهید.

تست‌ها و آزمون‌های خریداری شده تا چه مدت در اختیار من خواهد بود؟

سیاست فعلی آبان مگ، دسترسی کاربر به آزمون توسط حساب کاربری را محدود نمی‌کند.

تست‌ها به صورت صحیح برای من نمایش داده نمی‌شوند.

این مشکل ممکن است چندین علت مختلف داشته باشد. ابتدا دسترسی به اینترنت با سرعت مناسب را کنترل کنید. اگر سرعت اینترنت خیلی پایین است، از طریق دیگری به اینترنت متصل شوید. اگر سرعت اینترنت شما مناسب است، لطفا با مرورگرهای به روز کروم یا فایرفاکس به پروفایل خود وارد شوید و نتیجه را تست کنید. همچنین در صورتی که رزولوشن عرض صفحه نمایش موبایل شما خیلی پایین باشد، ممکن است تست‌ها درست نمایش داده نشوند. در این صورت از لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی به حساب خود وارد شوید.

وقتی می‌خواهم وارد صفحه تست (آزمونی) که قبلا خریداری کرده‌ام شوم، دکمه خرید آنلاین نمایش داده می‌شود.

شما وارد حساب کاربری خود نشده‌اید، یا با یک حساب دیگر وارد شده‌اید. درصورتی که وارد شده‌اید، از طریق صفحه آزمون‌های خریداری شده، آزمون‌هایی که توسط این حساب خریداری شده‌اند مشخص است. همچنین از طریق صفحه سفارش‌ها، سابقه خریدها و سفارشات شما مشخص است. در صورتی که با یک حساب دیگر خرید را انجام داده‌اید، لازم است با ایمیل و رمز آن حساب وارد شوید.
دکمه بازگشت به بالا