درباره ما

مجله اینترنتی آبان مگ یک مجله اینترنتی است که در سال ۱۴۰۱ راه‌اندازی گردید. رسالت آبان مگ اطلاع‌رسانی از آخرین اخبار تکنولوژی، نجوم، تاریخ بشر، هنرهای تجسمی، فیلم و سریال، بازی‌های ویدیویی، بازی رومیزی (بردگیم) و سرگرمی است.

رسالت ما

هدف آبان مگ فراهم کردن بستری مناسب برای مطالعه نوشته‌های مناسب در زمینه‌های مختلف علمی و فرهنگی است. برای انجام این رسالت، تیم نویسنده ما، همواره تلاش می‌کند که از مطالب دست اول و مناسب استفاده کند. در آبان مگ همواره از بهترین منابع استفاده می‌کنیم و بعد از مطالعه نوشته‌های آبان مگ، مقداری به دانسته‌های قبلی شما اضافه می‌شود.
در فضای مجازی، تعداد زیادی از مجله و رسانه‌های زرد یافت می‌شوند که ممکن است زمان زیادی از خوانندگان بگیرند و مدتی آنها را سرگرم کنند. این رسانه‌ها، معمولا اخبار زرد را منتشر می‌کنند. افراد با خواندن این مطالب، سرگرم خواهند شد. ولی سودی از آن نمی‌برند و احتمالا باعث افت محسوسی در نوع تفکر خوانندگان خواهد شد. در آبان مگ شما مطلب زردی نخواهید یافت و به جز بخش سرگرمی، سایر مطالب با دقت جمع‌آوری یا نگارش شده‌اند.

آزمون‌های هوش و روان‌شناسی

در آبان مگ انواع متنوعی از آزمون‌های هوش و روان‌شناسی را برای شما تدارک دیده‌ایم که تعداد زیادی از آن‌ها رایگان هستند. بعضی از آن‌ها را نیز به ناچار برای تامین هزینه‌های سایت با هزینه کم در اختیار شما قرار می‌دهیم. در طراحی این تست‌ها نهایت دقت به کار رفته است و همچنین به طور مرتب در حال به روزرسانی هستیم. همچنین با ثبت نام در آبان مگ، نتایج تست همیشه در اختیار شما خواهد بود و در پروفایل کاربری خود قادر به دیدن نتایج و جتی دانلود گواهی آزمون خواهید بود.

شبکه‌های اجتماعی

همچنین فعالیت در شبکه‌های اجتماعی جزئی از رسالت آبان مگ است. در صورتی که عضو هر کدام از شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام یا تلگرام هستید، ما را دنبال کنید. همیشه شبکه‌های اجتماعی ما به روز است و با دنبال کردن ما، از آخرین نوشته‌های ما همواره با خبر خواهید شد.

تبلیغات

همچنین بر خلاف اکثر رسانه‌ها که برای بازدید از آنها نیاز به پرداخت هزینه هستید یا باید تبلیغات خیلی زیادی را حتی در بین مطلب تحمل کنید، در آبان مگ خبری از تبلیغات آزاردهنده نخواهد بود! همواره تلاش کرده‌ایم که میزان تبلیغات را به حداقل ممکن کاهش دهیم و کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

تماس با ما

در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی برای بهبود کیفیت آبان مگ دارید، لطفا از طریق صفحه تماس با ما، با ما تماس بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا