معما

معمای ریاضی تصویری: جواب را در ۱۵ ثانیه حدس بزنید!

این چالش راهی عالی برای آزمایش مهارت‌های فکری شما است. برای این چالش شما به هوش ریاضی و سرعت عمل نیاز خواهید داشت. آیا می‌توانید این معمای ریاضی تصویری را در کمتر از ۱۵ ثانیه حل کنید؟

در این چالش، تصویری حاوی پرتقال، کیوی و سیب وجود دارد. با جمع کردن ارزش این میوه‌ها، پاسخ معما به دست می‌آید. برای حل معما سریع باشید، زیرا باید آن را در کمتر از ۱۵ ثانیه حل کنید! بنابراین بهتر است سریع و دقیق عمل کنید!

آیا برای این چالش آماده‌اید؟

این معما تمرینی برای رهاسازی ذهن و بهبود مهارت‌های فکری است. برای حل آن نیاز به تمرکز زیادی دارید. پس بهتر است در محیطی ساکت و آرام به دور از مزاحمت آن را انجام دهید! اگر در کنار خانواده آن را انجام می‌دهید، بهتر است از آن‌ها درخواست کنید ساکت باشند، تا بتوانید بهتر تمرکز کنید! آیا حاضرید؟! معما را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید!

معمای ریاضی تصویری ۱

سعی کنید سریع باشید و در عین حال تمرکز خود را حفظ کنید. پیشنهاد می‌کنیم به ترتیب از بالاترین معادله شروع به حل نمایید.

آیا توانستید جواب را بیابید؟ اگر پاسخ را پیدا نکردید، کمی بیشتر وقت بگذارید! برای دیدن جواب اینجا کلیک کنید.

آیا پاسخ را پیدا کردید؟ این معما از قواعد ساده چند معادله چند مجهول ریاضی استفاده می‌کند. با توجه به معادله اول، هر کیوی ارزش ۳ دارد. با دانستن آن و با توجه به معادله دوم، هر پرتقال ارزش ۱ دارید. و با دانستن آن و با توجه به معادله سوم، هر سیب ارزش ۷ دارد. بنابراین جواب معادله آخر ۱۱ می‌شود! ۱ +۳ +۷= ۱۱ !

معمای ریاضی تصویری رو حل کردید؟

اگر این معما را در ۱۵ ثانیه حل کرده‌اید، به شما تبریک می گویم! ذهن شما واقعا پویا و فعال است. اگر در حل آن در زمان مقرر موفق نبودید، ناراحت نباشید. حل آن در این زمان دشوار بود و نیازمند تمرین زیاد است. داشتن هوش ریاضی و سریع برای حل این معما ضروری است و نیاز به تمرین بیشتر دارید.

تست‌های هوش و معماهای جذاب ریاضی و تصویری را در آبان مگ بیابید.

آیا از این معما لذت بردید. اگر این طور است، معماهای ریاضی، تصویری، چوب کبریت، تفاوت تصاویر، تصویر پنهان و حتی تست‌های هوش زیادی در آبان مگ وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به رایگان امتحان کنید. در پایین صفحه تعدادی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

همچنین فراموش نکنید که این معما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را از نظرات ارزشمندتان بهره‌مند سازید.

آیا این مطلب مفید بود؟
بله‌خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا