معما

معمای تصویری با جواب: کدام مخزن آب اول پر می‌شود؟

امروز برای شما یک معمای تصویری با جواب را تدارک دیده‌ایم! معمای مخزن آب ما را امتحان کنید و ضریب هوشی خود را محک بزنید. در ۳۰ ثانیه بگویید کدام مخزن اول پر می‌شود؟ مهارت حل مساله خود را آزمایش کنید. آیا می‌توانید بر زمان کم غلبه کنید و مخزنی که اول پر می‌شود را پیدا کنید؟

اگر به دنبال یک چالش سرگرم‌کننده برای آزمایش مهارت‌های منطقی خود هستید، این معما را از دست ندهید. با توجه به تصویر کدام مخزن آب زودتر از بقیه پر می‌شود؟

چالش‌های مشابه این در بین افراد مختلف در گروه‌های سنی مختلف محبوبیت زیادی دارند. آن‌ها به بهبود مهارت‌های حل مسئله و تفکر منطقی کمک می‌کنند. آیا آماده‌اید تا وارد این چالش شوید و هم‌زمان سرگرم هم بشوید و لذت ببرید؟

علم خود را بیازمایید: کدام مخزن آب اول پر می‌شود؟

برای یافتن پاسخ، باید تصویر زیر را با دقت نگاه کنید و روی اینکه جریان آب به کجا سرازیر می‌شود تمرکز کنید. به نکات ریز تصویر نیز توجه کنید. به طور مثال ممکن است بعضی از لوله‌ها مسدود باشند. فرض بر این است که منبع ورودی آب نامحدود است. وقت آن رسیده است خود را به چالش بکشید.

معمای تصویری با جواب مخزن آب 2

 معمای تصویری با جواب استدلالی

تست‌های منطقی، معماهای مخزن آب و معماهای ریاضی روشی عالی برای به چالش کشیدن ضریب هوشی و تقویت مهارت‌های تفکر منطقی شما هستند.
حل این نوع معماها می‌تواند به افزایش توانایی حل مسئله، حافظه و مهارت‌های تحلیلی کمک کند و در زندگی روزمره کاربرد داشته باشد. آن‌ها نه تنها شما را سرگرم می‌کنند، بلکه به فعال نگه داشتن ذهن شما نیز کمک خواهند کرد.

آیا پاسخ را یافتید؟ زمان ۳۰ ثانیه شما به پایان رسید! برای دیدن جواب کلیک نمایید!

ماموریت انجام شد! با توجه به شکل زیر، جواب معما تانک F است. این معما دارای لوله‌های زیادی است که مسدود شده‌اند. همه آن‌ها در شکل زیر مشخص شده‌اند. برای حل این معما باید به جزئیات زیادی توجه کرد.

معمای تصویری با جواب مخزن آب 2

 

در صورتی که موفق به حل معما شده‌اید، به شما تبریک می‌گوییم. برای حل آن دانش اولیه مکانیک سیالات، سرعت عمل، دقت و تمرکز بالا لازم بوده است. پس اگر موفق به حل آن نشده‌اید سایر معماهای تصویری ما را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که این فقط یک بازی بود و دنیا به پایان نرسیده است!

جستجو کردن، ترجمه و اشتراک معماهای روزانه زمان و انرژی زیادی از ما می‌گیرد. با اشتراک آن با دوستان و خانواده در شبکه‌های اجتماعی از ما حمایت کنید. همچنین دیدگاه خود را در مورد این مطلب برای ما بنویسید.

منبع: abmeyerwood.com

آیا این مطلب مفید بود؟
بله‌خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

دکمه بازگشت به بالا