معما

بازی تفاوت دو عکس: شش تفاوت را در کمتر از ۲۰ ثانیه بیابید.

آیا به اندازه کافی به جزئیات تصاویر توجه دارید؟ آیا می‌توانید همه تفاوت‌های بین دو عکس به ظاهر یکسان را پیدا کنید؟

به چالش امروز آبان مگ خوش آمدید. ما سعی می‌کنیم هر روز برای شما یک چالش جدید آماده کنیم. امروز باید بازی تفاوت دو عکس را انجام دهید! آیا می‌توانید در کمتر از ۲۰ ثانیه تفاوت‌ها را تشخیص دهید؟ احتمالاً آسان به نظر می‌رسد! ولی زمان را هم می‌توانید شکست دهید؟ جواب معما را نیز در ادامه مطلب برای شما آورده‌ایم.

این بازی به چشمانی تیزبین و رفلکس‌های سریع برای یافتن تفاوت‌های ظریف احتیاج دارد. برای چالش آماده‌اید؟ آیا می‌توانید هم تصاویر و هم ساعت را هم‌زمان شکست دهید؟

شانس خود را در شکست ساعت امتحان کنید!

تمرکز و چابکی خود را با این بازی تفاوت دو عکس تست کنید. دو تصویر به ظاهر یکسان را خواهید دید! زمان نیز یکی از رقیبان شما است و باید با آن نیز مبارزه کنید. پس زمان را نگه دارید. در چه مدت قادر به حل معما خواهید بود؟ ۲۰ ثانیه زمان کمی برای حل این معما است.

این بازی‌ها راهی عالی برای تمرین مغز و جلوگیری از آلزایمر هستند و برای بزرگسالان نیز به اندازه کودکان مفید خواهند بود!

به تصویر زیر نگاه کنید. تصویر بالای مطلب ممکن است کامل نباشد! به پس‌زمینه، رنگ، اندازه و شکل اشیا دقت کنید. حواستان به کوچکترین تغییرات باشد. زمانی برای حواس‌پرتی ندارید. شما باید با سرعت و دقت کار کنید تا زمان را شکست دهید.

بازی تفاوت دو عکس 5

 

آیا توانستید هر ۶ تفاوت بین تصاویر را پیدا کنید؟ اگر هنوز همه تفاوت‌ها را پیدا نکرده‌اید، کمی بیشتر زمان بگذارید و ببینید در چند ثانیه موفق به حل کامل این چالش می‌شوید.

جواب بازی تفاوت دو عکس

معماهای تصویری مثل معماهای تفاوت تصاویر، راهی سرگرم‌کننده و عالی برای تمرین ذهنی هستند. آن‌ها نه تنها به شما در تمرکز کمک می‌کنند، بلکه به شما در بهبود مهارت‌های بصری و مشاهده‌ای نیز کمک می‌کنند.

اگر همه تفاوت‌ها را پیدا کردید، برای دیدن پاسخ اینجا کلیک کنید.

جواب بازی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. در تصویر سمت راست، دور ۶ تفاوت دایره سیاه کشیده شده است.

"جواب

در صورتی که موفق به حل معما شده‌اید، به خاطر مهارت مشاهده‌ای عالی به شما تبریک می‌گوییم. برای حل این معماها، باید نگرشی مثبت داشته باشید و هرگز تسلیم نشوید.

با تمرین این بازی‌ها، بهتر می‌توانید دنیای اطراف خود را مشاهده کنید. علاوه بر این، نگاه کردن به جزئیات و مقایسه کردن اشیای در تصویر برای بهبود مهارت‌های بصری شما مفید است.

اگر نتوانستید ۶ تفاوت را پیدا کنید یا زمان شما به اتمام رسید، معماهای تفاوت تصاویر دیگر ما را امتحان کنید. مطمئن باشید با تمرین بیشتر، در این کار متخصص خواهید شد!

فراموش نکنید که این بازی تفاوت دو عکس را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین دیدگاه خود را برای ما بنویسید.

آیا این مطلب مفید بود؟
بله‌خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا