معما

بازی اشیا پنهان: آیا می‌توانید اشیا پنهان در تصاویر را پیدا کنید؟

امروز برای شما چند بازی اشیا پنهان با جواب را فراهم کرده‌ایم. آیا قادرید در کمتر از ۴۵ ثانیه، اشیا پنهان در هر عکس را پیدا کنید؟ برای انجام این بازی نیاز به چشمانی تیزبین و تمرکز کافی خواهید داشت! در صورتی که از شبکه‌های اجتماعی این نوشته را مطالعه می‌کنید، برای انجام بازی حتما به سایت ما (آبان مگ) مراجعه کنید.

پیدا کردن اشیا پنهان در تصویر یک چالش ساده و بسیار محبوب است. چقدر زمان احتیاج دارید تا به ترتیب جوجه، حلقه، سگ و روح را پیدا کنید؟ تعداد زیاد اشکال، رنگ‌ها و اشیاء واقعا گیج‌کننده هستند. آیا برای انجام این چالش حاضر هستید؟

برای حل کردن این بازی فکری بصری نیاز به تمرکز بالا خواهید داشت. در زیر مجموعه‌ای ۴ تایی از تصاویر با اشیاء پنهان را مشاهده می‌کنید. برای هر عکس شما فقط ۴۵ ثانیه زمان خواهید داشت. چقدر در این چالش موفق خواهید بود؟ با آبان مگ همراه باشید.

جوجه را در این بازی اشیا پنهان پیدا کنید

آیا می‌توانید جوجه را در میان گل‌های نرگس پیدا کنید. در این عکس تعداد زیادی گل نرگس وجود دارد. برای تشخیص این پرنده کوچک باید دقیق‌تر نگاه کنید. به دنبال چشم‌های آن بگردید. در ضمن فراموش نکنید که فقط ۴۵ ثانیه زمان دارید.

آیا توانستید جوجه را پیدا کنید؟ برای دیدن جواب، اینجا کلیک کنید.

پاسخ بازی جوجه پنهان در تصویر

حلقه نامزدی گم شده را بیابید

این چالش تصویری سخت را امتحان کنید. آیا در کمتر از ۴۵ ثانیه می‌توانید حلقه الماس گم‌شده را در این باغ بیابید؟

توجه: این حلقه دارای مقیاس درستی نیست. ممکن است کمی بزرگتر از اندازه واقعی باشد. اجازه دهید کمی به شما کمک کنیم. دور حلقه زردرنگ است و دارای یک الماس سفید با اندازه قابل توجه است.

چالش تصویری حلقه پنهان در عکس

آیا حلقه را توانستید به راحتی پیدا کنید؟ با کلیک کردن اینجا، پاسخ را ببینید.

جواب چالش تصویری حلقه پنهان در عکس

سگ پنهان در تصویر را پیدا کنید

یک سگ بازی‌گوش در حال پرسه در باغ است. ولی تشخیص آن کار ساده‌ای نخواهد بود. کمی بیشتر دقت کنید. پیدا کردن آن چندان هم سخت نخواهد بود! ممکن است مجبور باشید برای دیدن چهره کوچک و زیبای او چشمک بزنید!

بازی اشیا پنهان در تصویر سگ پنهان

آیا توانستید سگ زیبا را پیدا کنید؟ برای دیدن پاسخ کلیک کنید.

پاسخ بازی اشیا پنهان در تصویر سگ پنهان

روح پنهان شده در عکس را بیابید

در این چالش، یک روح کوچک شبح‌وار در اطراف این اشیاء آشپزخانه و کدوها شناور است. این روح شفاف است، و این او را به رنگ پس زمینه نزدیک می‌کند و تشخیص آن دشوار است. اما وقتی او را ببینید کاملاً او را خواهید شناخت!

روح گم شده در عکس

امیدواریم توانسته باشید در ۴۵ ثانیه این روح زیبا را پیدا کنید! برای دیدن جواب کلیک کنید.

جواب روح گم شده در تصویر

بازی اشیا پنهان: راهی برای افزایش تمرکز

ابتدا به کسانی که موفق شدند هر چهار تصویر را رمزگشایی کنند، تبریک می‌گوییم. این بازی‌ها علاوه بر اینکه برای اوقات فراغت مفید هستند، راهی مناسب برای افزایش تمرکز هستند. آن‌ها مهارت‌های بصری شما را افزایش داده و برای زندگی روزمره بسیار مفید هستند. معماهای تصویری امروزه بسیار پرطرفدار هستند. در صورتی که موفق به حل چالش امروز ما نشده‌اید، ناراحت نشوید! می‌توانید تعداد زیادی از آن‌ها را در آبان مگ پیدا کنید و سرگرم شوید.

امیدواریم از این نوشته به اندازه کافی لذت برده باشید. لطفا با اشتراک‌گذاری این مطلب با دوستان و خانواده خود با استفاده از دکمه‌های زیر در شبکه‌های اجتماعی از ما حمایت کنید. می‌توانید این بازی را به صورت چالش درآورید و ببینید هر کدام از دوستان‌تان در چند ثانیه می‌توانند معما را حل کنند!

منبع: Reader’s Digest

آیا این مطلب مفید بود؟
بله‌خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا